Koloryzacja

Iintensywne kolory, pełne połysku we wszystkich kierunkach kolorystycznych przy jednoczesnym kryciu siwizny, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 •  

  TOPCHIC & COLORANCE – intensywne kolory, pełne połysku we wszystkich kierunkach kolorystycznych przy jednoczesnym kryciu siwizny, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 •  

  ELUMEN – wysoko wydajna, niezawierająca amoniaku, bezoksydacyjna farba do włosów. Gwarantuje wyraziste i lśniące kolory z wielowymiarowym połyskiem i trwałością oraz poprawiają strukturę włosów.

 •  

  BALEYAGE – trójwymiarowa koloryzacja z delikatnymi refleksami w odcieniu blond.

 •  

  NEW BLOND – 5 minutowa rewolucja dla odświeżania pasemek blond.

 •  

  BOND PRO – dwuskładnikowy system chroniący, wzmacniający i odżywiający włosy podczas zabiegów farbowania.

Przekształcenia włosów

Dzięki gamie produktów do PRZEKSZTAŁCEŃ możesz zmienić strukturę, kształt i teksturę włosów. Dają dużą wszechstronność od długotrwałych naturalnych fal aż po gładkie proste włosy.

Piękno włosów w każdym możliwym kształcie.

Dzięki gamie produktów do PRZEKSZTAŁCEŃ możesz zmienić strukturę, kształt i teksturę włosów. Dają dużą wszechstronność od długotrwałych naturalnych fal aż po gładkie proste włosy.

Od frustracji do satysfakcji.

 •  

  DE-FRIZZ – przekształcenie włosów w lśniące i perfekcyjnie wygładzone na 4-6 tygodni.

 •  

  KERASILK CONTROL – keratynowa kuracja wygładzająca długotrwale przemienia włosy w perfekcyjnie wygładzone i miękkie aż na 3 miesiące.

 •  

  VITENSITY – formuła przekształcenia struktury włosów z koenzymem Q10

Pielęgnacja i stylizacja

KERASILK, DUALSENSES i STYLESIGN produkty do pielęgnacji to nowoczesny asortyment, który odpowiada na wszystkie potrzeby włosów. Produkty do stylizacji to twoje najważniejsze narzędzie – poza twoimi rękami.

KERASILK, DUALSENSES i STYLESIGN produkty do pielęgnacji to nowoczesny asortyment, który odpowiada na wszystkie potrzeby włosów. Produkty do stylizacji to twoje najważniejsze narzędzie – poza twoimi rękami.